Alışveriş sepetiniz boş!

Gizlilik Bildirimi

Online web sitemize bir sipariş vermek için teşekkür ederiz. İçtenlikle burada alışveriş yapmanızı diliyoruz, bu nedenle gizliliğinize saygı duyuyor ve kişisel bilgilerinizi korumak istiyoruz.


Gizlilik Bilgileriniz


Gizlilik bilgilerinize değer veriyoruz, böylece gizlilik bilgileriniz korunacaktır; Bu web sitesi, çevrimiçi alışveriş yaparken gizliliğinizi korumayı taahhüt etmektedir. Kullanıcılar hesap kayıt olurken kişisel kayıt bilgilerini sağlamalıdırlar. Ayrıca, sipariş sürecinin bir parçası olarak, yalnızca aşağıdaki temel müşteri bilgilerini topluyoruz: İsim, Nakliye / Faturalandırma, Adres E-postası, Adres Telefon Numarası ve Kredi / Banka Kartı Bilgileri. İletişim bilgileri yalnızca gerektiğinde sizinle iletişime geçmek için kullanılır. Bize verdiğiniz bilgiler, sipariş veren nakliye şirketi dışında herhangi bir dış tarafa verilmez veya satılmaz. Nakliye adresinizi ve telefon numaranızı yalnızca nakliye şirketi ile paylaşırız. Sizden topladığımız bilgiler yalnızca siparişinizi işlemek ve göndermek için kullanılır. E-posta adresiniz yalnızca size bir sipariş onayı ve takip numarası vermek için kullanılır. Telefon numaranız, siparişinizin yerine getirilmesi veya teslimatıyla ilgili bir sorun olması durumunda sizinle iletişime geçmek için kullanılır. Kredi Kartı bilgileriniz yalnızca, fatura adresinin gönderim adresi ile aynı olup olmadığını doğrulamak için kullanılır.


Çerezleriniz


Çerezler, sistemimizin tarayıcınızı tanımasını sağlamak ve ziyaretler arasında Alışveriş Sepetinizdeki öğelerin depolanması gibi özellikleri sağlamak için Web tarayıcınız aracılığıyla bilgisayarlarınızın sabit diskine aktardığımız alfanümerik tanımlayıcı metin dosyalarıdır.


Otomatik Bilgi


Güvenlik amaçlı olarak, web sitemiz bazen bilgisayarınızı Internet'e ve web sitemize bağlamak için kullanılan Internet protokolü (IP) adresini toplar ve analiz eder. Bu, talihsiz bir durumda, kişisel veya finansal bilgilerinize erişen ve bir hesap açan ya da sizin adınıza satın alma yapan kişileri izlemek amacıyla korunmanız için yapılır.Herhangi bir Soru ile Bize Ulaşın


Gizlilik bildirimimizle ilgili herhangi bir sorunuz, endişeniz veya yorumunuz varsa, lütfen bize e-posta ile gönderin. Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve bize verdiğiniz bilgileri, dış şirketlerle veya kuruluşlarla isteyerek paylaşmıyor ve bilmiyoruz. Kalbinize olan en büyük ilginiz var ve inancınızı güvenliği için takdir edeceğinize inanıyoruz. Bu bizim bağlılığımız.

SITE MAP
  • Kulüpler 2018-19
  • Kulüpler Çocuklar 2018-19
  • Milli Takım 2018
  • Milli Takım Çocuklar 2018
  • Kulüpler Ladies 2018-19
  • Kulüpler 2017-18
  • Kulüpler Çocuklar 2017-18
  • Kulüpler Bayanlar 2017-18