Alışveriş sepetiniz boş!

Juventus ile Inter arasında Fiorentina Chiesa fiyatını belirledi

20/02/2019 0
Federico Chiesa, devam eden Serie A kampanyasının en büyük kahramanlarından biri olduğunu ve özellikle Juventus ve Inter'in hizmetlerini güvence altına almak için bir yaklaşımda bulunmak istedikleri İtalya'daki birçok üst düzey Avrupa kulübü tarafından büyük beğeni toplayan bir oyuncu olduğunu onayladı. yaz.
 
Juventus, Chiesa'ya yıllardır devam ediyor ve ilk temas, son aylarda devam eden temaslarla, Federico Bernardeschi'nin müzakerelerinin başındaki 2017 yazına dayanıyor.
 
Öte yandan, Juve'de başladığı şeye devam etmek isteyen ve Federico'nın babası Enrico Chiesa ile konuşma yapan İnter: Beppe Marotta var. Nerazzurri CEO'su takımı iki genç İtalyan yıldızla desteklemek istiyor: Nicolo Barella ve Fiorentina saldırganı.
 
Sadece münhasıran toplananlara göre, Marotta'nın Fiorentina'nın iradesine olan arzusu çatışıyor. Della Valle ailesi, geçen yaz Napoli'den yaklaşık 50 milyon avroluk teklifi reddetti ve mücevherlerini satmayı en az 70 milyon istiyorlar. Kaliteyi artırmak için hazır ve kader gibi görünen önemli bir figür.