Alışveriş sepetiniz boş!

Nakliye ve İade

İade politikasi

ucuzfutbolformaları.com alışverişinde memnuniyetiniz garanti altındadır. Eşyalarınızı aldıktan sonraki 5 gün içinde bir talep gönderilmeniz koşuluyla, mal hatalı bir mübadeleye iade edilebilir. Ürün, gönderildikten sonra 5 gün içinde gönderilmeyi talep etmek için hiç kullanılmamışsa, geri ödeme veya mağaza kredisi için iade edilebilir. Geri ödemeler için bir ücret kullanabilirsiniz.

Ürünlerimizi, satış öncesi test ederek sunuyoruz. Herhangi bir sipariş vermeden önce her mal parçasını da inceleriz. Herhangi bir ürünü kullanamazsan, lütfen bizimle iletişime geçin, kullanım sırasında veya sonrasında cihazlarda veya aksesuarlarda meydana gelen herhangi bir hasar için www.ucuzfutbolformaları.com adresinden memnun olmayacağız.

Değişimleri

Ürününüzü aldıktan sonraki 5 gün içinde bir talep gönderilmesi halinde, aynı ürün için arızalı mal alışverişinde bulunulabilir. Bu 5 günün sonunda değişim yapılmayacak. Nakliye ücreti iade edilmez.

Geri ödemeler

Aşağıdaki durumlarda, mal tam bir geri ödeme için iade edilebilir:

1. Malınızın teslim alındığı tarihten itibaren 5 gün içinde gönderilmesi yönünde bir talep.

Çözülme. Malzeme hiç kullanılmamıştır.

Üç . İade mallarına, tüm malzeme nakliye, paketleme, manuel (ler), garanti kartı ve aksesuar, yedek parça ve aksesuarlar dahildir.

Nisan. Teslimat ücreti müşteri tarafından ödenir.

Yukarıdaki koşulları tam olarak karşılayamayan geri gönderilen öğeler geri ödeme ücretine tabidir. Açılmış bir paketin kullanıldığı veya eksik nakliye, paketleme, kullanım kılavuzu, garanti kartı, aksesuar, parça ve / veya sarf malzemelerinin bulunduğu tüm ürünler için bir iade ücreti ücretsizdir.

Hasar gören mal getirileri kabul edilmeyecek, çizilmeyecek, çizilecek, istismar edilemeyecek veya orijinal ambalajını kaçırıyorum. Bu durumda, para iadesi veya döviz bozdurulmaz ve mal müşteri tarafından müşteriye iade edilir. Müşteri nakliye bedelini ödemeye razıysa, mal atılacaktır.

Uygun olduğuna karar verirsek, iade edilen tüm ürünlerin iadesini seçebilirsiniz.

Geri ödemeler genellikle 14 gün içinde satın alınmak üzere kullanılan ödemelerde yapılır.

Kurşun kılıf

1. Alınan ürünü beğenmeyin.

Çözülme. Boyut hakkında herhangi bir şüpheniz varsa bizden önce bize daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Aksi takdirde isteğinizi yanlış boyuta döndürür kabul edemiyoruz.

Üç . Standart boyutla tartışınız.

Nisan. Eğer materyalden emin değilseniz bizden daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Aksi halde, fiziksel isteği iadesi yanlış kabul edildi.

Mayıs ayı . Ürünlerimizi istemiyorsun.

6. www.ucuzfutbolformaları.com geri dönüş politikamızın yorumlanmasına ilişkin temel hakkı saklıdır.

SITE MAP
  • Kulüpler 2018-19
  • Kulüpler Çocuklar 2018-19
  • Milli Takım 2018
  • Milli Takım Çocuklar 2018
  • Kulüpler Ladies 2018-19
  • Kulüpler 2017-18
  • Kulüpler Çocuklar 2017-18
  • Kulüpler Bayanlar 2017-18