Alışveriş sepetiniz boş!
09/11/2018
Ligdeki en popüler futbolculardan biri ve Luis Enrique, Espanyol'un Mario Hermoso'yu bir sonraki İspanya takım listesine dahil etti, bu yüzden Real Madrid'in hizmetlerine ilgi duyması ve Ocak ayında kendi tercihlerini yerine getirme niyetinde olması hiç de şaşırtıcı değil. Los Blancos, oyuncuyu 7,5 milyon euro karşılığında satın alabilir, çünkü hala tamamen uygun bir Jesus Vallejo'yu bekliyorlar ve Hermoso'nun getireceği rekabetin ne olduğunu görebiliyorlar. Bu, idam..
11/10/2018
Cristiano Ronaldo olmadan hayata adapte olması gereken sadece Real Madrid değil.   Portekiz milli futbol takımı da, Juventus'a transfer edilmesinin ardından ve kendisine karşı tecavüz iddiasıyla uluslararası görevden ara verdiği için yıldız olmadan başa çıkmak zorunda kaldı.   Ronaldo, Dünya Kupası'ndan bu yana milli takım için çağrılmadı ve Portekizli futbol federasyonu şimdiden bu yıl yapılacak olan uluslararası maçlarda da dikkate a..
03/09/2018
Real Madrid'in Brezilyalı genç Vinicius Jr'su, kulübünün Pazar günü yedek takım derbisinde iki kez gol atmasıyla rakibi tarafından ısırıldığı sırada Atletico Madrid ile olan rakibinin karanlık tarafını hissetti.   18 yaşındaki Vinicius, Brezilya devleri Flamengo'dan 42 milyon avro imzaladıktan bir yıl sonra Haziran ayında Real'e taşındı ancak ilk takıma giremedi ve İspanya'nın bölgeselleşmiş üçüncü bölümünde yedek oyuncular Real Madrid Cas..
23/08/2018
TURİN, İtalya - Cristiano Ronaldo için, Juventus'a katılmak için "kader" oldu ve üç farklı kulüple Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için sadece ikinci oyuncu olmaya çalıştı.   Ronaldo, Serie A rekoru 112 milyon euro (daha sonra 131.5 milyon dolar) anlaşmasında Real Madrid'den Juventus'a sezon dışı olarak taşındı.   Ronaldo, DAZN yayın hizmeti ile yapılan bir röportajda, "Hayatta kader tarafından dikte edilen şeyler var ve bu durumda böyle old..
03/08/2018
Don Balon'a göre, Real Madrid başkanı Florentino Perez, önümüzdeki günlerde Chelsea için Eden Tehlike'ye bir son teslim veya bırakma teklifi yapacak.   Ancak Avrupa şampiyonları, Blues’un dünya rekorunu Belçika için 235 milyon avro değerinde karşılamaya hazır değil.   Perez, somut bir teklifin masaya yatırılmasından sonra Chelsea'nin iş yapmaya istekli olacağını umuyor.   Teklif yaklaşık 180 milyon € olacak ve Madrid daha ..
SITE MAP
  • Kulüpler 2017-18
  • Kulüpler Çocuklar 2017-18
  • Milli Takım 2018
  • Milli Takım Çocuklar 2018
  • Kulüpler Bayanlar 2017-18