Alışveriş sepetiniz boş!

kullanım Koşulları

Nasıl Kullanıyoruz?

Sizden bilgi toplarken birincil hedefimiz, hizmetlerimizi kullanırken size verimli ve özelleştirilmiş bir deneyim sunmaktır. Bu, özel ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünler ve hizmetler sağlayarak ve web sitemizi daha tatmin edici hale getirerek çevrimiçi alışveriş deneyiminizi geliştirmemizi sağlar. Bilgilerinizi çeşitli şekillerde kullanırız. Örneğin, sizi daha iyi anlayabilmek ve hizmet verebilmek için, kullanıcılarımızın demografi, ilgi alanları ve site kullanımı hakkında dahili bir araştırma yürütüyoruz. Bilgilerinizi, bazı durumlarda, sizin çıkarlarınızı hedefleyen bilgiler vermek için de kullanabiliriz.


Bilgilerinizi Nasıl Koruruz?

Web sitemiz, endüstri standardı teknoloji ve kişisel tanımlanabilir bilgilerinizin gizliliğini koruma çabalarından yararlanmaktadır. Bunlara güvenli sunucular ve güvenlik duvarları dahildir. Topladığımız tüm kullanıcı verileri, yetkisiz erişime karşı korunmaktadır. Belli bir işi yapmak için bilgiye ihtiyaç duyan yetkili çalışanlara bu bilgilere erişim hakkı verilmektedir.


Sipariş Kabul

Bazı siparişlerin kabul edemediğimiz ve iptal edilmesi gerektiğini lütfen unutmayın. Herhangi bir nedenle herhangi bir emri reddetme veya iptal etme hakkını, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Siparişinizin iptal edilmesine neden olabilecek bazı durumlar arasında, satın alınabilecek miktarlar, yanlışlıklar veya üründeki hatalar ya da fiyatlandırma bilgileri ya da kredi ve sahtekarlıklardan kaçınma bölümümüz tarafından belirlenen sorunlar için sınırlamalar bulunmaktadır. Herhangi bir emri kabul etmeden önce ek doğrulamalar veya bilgi talep edebiliriz. Siparişinizin tamamı veya bir kısmı iptal edildiyse veya siparişinizi kabul etmek için ek bilgi gerekiyorsa sizinle iletişime geçeceğiz.


Mücbir Sebep

Satıcılar, savaş, deprem, ciddi sele, yangın ve her iki tarafça üzerinde anlaşmaya varılan diğer sebeplerden dolayı malların sevkıyatında veya teslimatında gecikmeden sorumlu tutulamaz. Bununla birlikte, Satıcılar, faks / teleks yoluyla böyle bir durumun ortaya çıkması halinde, alıcıları bilgilendirecek ve ondan sonraki on dört gün içinde, kazanın bulunduğu yerin yetkili makamları tarafından verilecek bir sertifikayı Alıcılara havale ederek Alıcılara gönderilecektir. . Bununla birlikte, bu koşullar altında Satıcılar, malların teslimini hızlandırmak için halen gerekli tüm önlemleri almakla yükümlüdürler. Geç teslimatın on haftayı aşması halinde Alıcılar bu Sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.


Genel

Bu Sözleşme, taraflar arasındaki tam anlaşmayı temsil eder ve aralarındaki daha önceki tüm anlaşmaları ve temsilcileri geçersiz kılar. Bu Kullanım Koşullarında kullanılan başlıklar sadece referans amaçlıdır ve hiçbir şekilde bölümün kapsamını tanımlamaz veya sınırlamaz. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün herhangi bir nedenden dolayı uygulanamaz olarak kabul edilmesi halinde, bu hüküm yalnızca uygulanabilir hale getirmek için gerekli ölçüde reforma tabi tutulacak ve bu Sözleşmenin diğer şartları yürürlükte kalacaktır. Şirket'in sizin tarafınızdan veya başkaları tarafından işbu Sözleşmenin ihlali ile ilgili olarak başarısızlığa uğraması feragat teşkil etmez ve Şirketin bu ihlal veya daha sonraki ihlallerin haklarını sınırlamaz.

SITE MAP
  • Kulüpler 2018-19
  • Kulüpler Çocuklar 2018-19
  • Milli Takım 2018
  • Milli Takım Çocuklar 2018
  • Kulüpler Ladies 2018-19
  • Kulüpler 2017-18
  • Kulüpler Çocuklar 2017-18
  • Kulüpler Bayanlar 2017-18