Alışveriş sepetiniz boş!

Şampiyonlar Ligi'nin ölümünden sonra Juventus transfer talepleri

19/04/2019 0
Cristiano Ronaldo, Salı günü yapılan Şampiyonlar Ligi'nin Ajax'a karşı yaptığı yenilginin ardından Juventus'ta büyük bir revizyon talep ediyor.
 
Büyük rakibi Lionel Messi, Manchester United'a işkence yaparken ve Barcelona'nın yarışmanın yarı finalinde varlığını sağlamasına rağmen, Juventus bir ipucunu attı ve Erik ten Hag'ın erken yaştaki genç tarafı tarafından haklı bir şekilde dövüldü.
 
Real Madrid ile arka arkaya üç Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazanan ve üst üste sekiz yarı finalde yer alan Ronaldo, Gazzetta dello Sport'a göre, Juve’in kapitülasyonuyla öfkeli ve Max Allegri'nin sert taktikleri yüzünden mutsuz.
 
34 yaşındaki çocuğun geçen yaz 112 milyon avroya ulaşması, Juventus'un yarışmanın ikinci aşamalarında varlığını garanti etmesi bekleniyordu ve Atletico Madrid'e karşı önceki turdaki şapka hilesinin ardından sanki ortaya çıktı. onun imzası ani Avrupa temettülerini alacak.
 
Ancak Salı günü yenilgi, annesini açığa vurarak Portekizce ikonunu harap etti. ‘Çok üzüldü. Finale gitmek isterdi. Bir sonraki için orada olacak. Bana ne dedi? "Anne mucizeler yaratmıyorum"
 
Ronaldo şimdi Juventus’un hiyerarşisini yaz aylarında büyük bir yeniden yapılanma sürecine nezaret etmeyi bekliyor. Paulo Dybala, Benfica’nın Joao Felix adlı Ben Yeni Ronaldo ’adlı oyuncuya bir hamle yapmak için ironik olarak 100 milyon avroya kadar satılabilir.
 
Salı gününün orta haftasını mağlup eden Matthijs de Ligt'u yenen Juve’in aranan listesinin yanı sıra Lyon’un Manchester City ve Chelsea tarafından da aranan tüm eylemli orta saha oyuncusu Tanguy Ndombele’de de yüksek.
 
Gelecek sezonun başında Juventus dümeninde bulunacak olan bu arada, 51 yaşındaki kulübün desteğini sürdürmekte ısrar etmesine rağmen, Allegri ile bu hafta yapılan görüşmelere yönelik yoğun bir spekülasyon meselesi olmaya devam ediyor.
 
Chelsea tarafından işten atılmasının ardından bir sezon boyunca sabıkalı olan Antonio Conte, Torino devlerine geri dönüş ile bağlantılıydı ve derhal yönetime dönmek istediğini doğruladı.
 
Still Hala nereye gideceğimi bilmiyorum ”dedi.‘ E poi c’è Cattelan’ın konuşmasını Perşembe akşamı yayınlanacak bir bölümde söyledi.
 
“Ama kesinlikle beni ikna eden bir projeye sahip olan bir takım seçeceğim.”